o mnie

Muzyką i pisaniem interesowałem się od dziecka. Kiedy byłem w szkole podstawowej (miałem około 13 lat), Tata zapisał mnie na lekcje gry na pianinie. Uczyłem się grać w Domu Kultury pod okiem nauczyciela ze szkoły muzycznej. Teksty piosenek i wiersze również zacząłem pisać w szkole podstawowej. Były to na początku przeróbki tekstowe innych piosenek. Z czasem zacząłem pisać w pełni autorskie teksty.

2000-2010

Tworzyć muzykę zacząłem w 2000 roku kiedy to kupiłem sobie pierwszy komputer stacjonarny PC. Na początku używałem Magic Music Maker-a i robiłem proste piosenki i remixy. Z czasem „przesiadłem” się na program DAW o nazwie REASON. Na nim powstały takie utwory jak np „Smile”, „Trumpet & Sax” czy remiks Tematu z serialu Janosik w dwóch wersjach. Obecnie pracuje na FL Studio.

2011-2019

W 2011 roku za pośrednictwem firmy AWAL ukazuje się mój pierwszy album pt. Let’s go. I Love You. Większość to kompozycje instrumentalne w klimatach muzyki elektronicznej. W późniejszych latach ukazują się  między innymi mini albumy (EP) takie jak „Begin”czy „A little Sun”. 

chcesz więcej?

poszukaj muzyki online